Nodequeue (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Normal
af: Normaal

en: Operation
af: Operasie

en: queue
af: tou
