Nodequeue (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Types
el: Τύποι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: View
el: Προβολή

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Normal
el: Κανονικό

en: node
el: κόμβος

en: Position
el: Θέση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση
