Nodequeue (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Types
is: Tegundir

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: View
is: Skoða

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Position
is: Staðsetning

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Clear
is: Hreinsa

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Add/remove links
is: Bæta við/fjarlægja tengla
