Nodequeue (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Position
ka: პოციზია
