Nodequeue (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Clear
mg: Fafao
