Nodequeue (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: node
pa: ਨੋਡ
