Nodequeue (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Position
ps: ځاى
