Nodequeue (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге
