Nodequeue (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Types
cs: Typy

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Normal
cs: Normální

en: Nodes
cs: Uzly

en: node
cs: uzel

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Position
cs: Pozice

en: Operation
cs: Operace

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Clear
cs: Vymazat

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Generate
cs: Generovat

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování
