Nodequeue (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Save
ht: Anrejistre

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj
