Nodequeue (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Types
kk: Типтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Node
kk: Түйін

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Operation
kk: Операция
