Nodequeue (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: node
mn: зангилаа

en: Internationalization
mn: Олон хэлтэй болгох нь
