Nodequeue (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Types
oc: Tipes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: View
oc: Veire

en: Node
oc: Nosèl

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Nodes
oc: Nosèls

en: node
oc: nosèl

en: Position
oc: Posicion

en: Operation
oc: Operacion

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Clear
oc: Escafar

en: Reverse
oc: Inversat

en: Internationalization
oc: Gestion multilingüa

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Generate
oc: Generar

en: Nodequeues
oc: Files de nosèls

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
