Nodequeue (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: node
ug: نۇقتا

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Defaults
ug: سۈكۈت
