Nodequeue (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Node
az: Material

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Nodes
az: Materiallar

en: node
az: material

en: Position
az: Vəzifə

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Reverse
az: Tərs

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
