Nodequeue (7.x-2.2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ
