Nodequeue (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Node
be: Вузел

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Normal
be: Нармальны

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: node
be: матэрыял

en: Operation
be: Аперацыя

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Internationalization
be: Інтэрнацыяналізацыя

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Added date
be: Дададзеная дата

en: queue
be: чарга

en: Add/remove links
be: Дадаць/выдаліць спасылкі
