Nodequeue (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Node
gl: Nodo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Nodes
gl: Nodos

en: node
gl: nodo

en: Position
gl: Posición

en: Operation
gl: Operación

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Clear
gl: Limpar

en: Reverse
gl: Invertido

en: Internationalization
gl: Internacionalización

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Edit this node
gl: Editar este nodo

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Generate
gl: Xerar

en: Queue title
gl: Título da cola

en: Remove from queue
gl: Eliminar da cola

en: Queue ID
gl: ID da cola

en: Queue size
gl: Tamaño da cola

en: Queue
gl: Cola

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Queues
gl: Colas

en: In queue
gl: Na cola

en: Are you sure you want to delete "%title"?
gl: Está seguro de querer eliminar "%title"?

en: Queue empty
gl: Cola valeira

en: Queue full
gl: Cola chea

en: queue
gl: cola

en: Add/remove links
gl: Engadir/borrar ligazóns

en: Link to tab
gl: LIgazón á pestana

en: All queues
gl: Todas as colas

en: All subqueues
gl: Todas as subcolas

en: No nodes in this queue.
gl: Non hai nodos nesta cola.

en: Post Date
gl: Data de publicación
