Nodequeue (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Normal
sk: Normálny

en: Nodes
sk: Uzly

en: node
sk: obsah

en: Position
sk: Pozícia

en: Operation
sk: Operácia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Internationalization
sk: Internacionalizácia

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Generate
sk: Generovať

en: Queue
sk: Rad

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie
