Nodequeue (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Node
sl: Vozlišče

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: node
sl: vozlišče

en: Position
sl: Položaj
