Nodequeue (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Position
ca: Posició

en: Operation
ca: Operació

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Clear
ca: Neteja

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Internationalization
ca: Internacionalització

en: Max nodes
ca: Núm. màxim de nodes

en: Edit this node
ca: Edita aquest node

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Generate
ca: Genera

en: Queue title
ca: Títol de la cua

en: Remove from queue
ca: Elimina de la cua

en: Queue ID
ca: ID de la cua

en: Queue size
ca: Mida de la cua

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Add to queue
ca: Afegeix a la cua

en: In queue
ca: A la cua

en: Reverse in admin view
ca: Dóna-li la volta a les vistes d'administració

en: Link "add to queue" text
ca: Text de l'enllaç "afegeix a la cua"

en: Link "remove from queue" text
ca: Text de l'enllaç "esborra de la cua"

en: The queue has been created.
ca: S'ha creat la cua.

en: The queue has been updated.
ca: S'ha actualitzat la cua.

en: Queue full
ca: Cua plena

en: @count in queue
ca: @count a la cua

en: Create a menu tab for each node that could belong to any queues
ca: Crea una pestanya de menú per cada node que pugui pertànyer a qualsevol cua

en: Click here for information about this module
ca: Feu clic aquí per obtenir més informació sobre aquest mòdul

en: The title of the nodequeue.
ca: El títol del nodequeue

en: The title of the subqueue.
ca: El títol de la subqueue

en: The queue has been reversed.
ca: Se li ha donat la volta a la cua.

en: Post Date
ca: Data de l'entrada

en: Enter the title of a node to add it to the queue
ca: Introduïu el títol del node per afegir-lo a la cua
