Nodequeue (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Normal
hr: Normalno

en: Nodes
hr: Unosi

en: Position
hr: Pozicija

en: Operation
hr: Operacija

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Clear
hr: Očisti

en: Add @type
hr: Dodaj @type
