Nodequeue (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Node
ro: Nod

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Nodes
ro: Noduri

en: node
ro: nod

en: Position
ro: Poziţie

en: Operation
ro: Operație

en: Defaults
ro: Implicite

en: Clear
ro: Elimină

en: Reverse
ro: Inversează

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Generate
ro: Generează

en: Infinite
ro: Infinit

en: Autocomplete
ro: Completare automată
