Nodequeue (7.x-2.5) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: node
am: አንጓ

en: Position
am: ቦታ

en: Clear
am: አጥራ
