Nodequeue (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Node
gu: નોડ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
