Nodequeue (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: node
km: ថ្នាំង

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
