Nodequeue (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Node
lv: Mezgls

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Normal
lv: Normāls

en: Nodes
lv: Mezgli

en: node
lv: mezgls

en: Position
lv: Pozīcija

en: Operation
lv: Operācija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
