Nodequeue (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Internationalization
bo: རྒྱལ་སྤྱི་ཅན།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
