Nodequeue (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Node
eo: Nodo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: node
eo: nodo

en: Position
eo: Loko

en: Operation
eo: Operacio
