Nodequeue (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: You must select at least one field.
hu: Legalább egy mezőt ki kell választani.

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Node
hu: Tartalom

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Normal
hu: Általános

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: node
hu: tartalom

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Operation
hu: Művelet

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Clear
hu: Törlés

en: Reverse
hu: Fordított

en: Internationalization
hu: Nemzetköziesítés

en: Max nodes
hu: Max tartalom

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Edit this node
hu: Ennek a tartalomnak a szerkesztése

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Queue
hu: Várólista

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Add to queue
hu: Hozzáadás a listához

en: In queue
hu: Listában

en: Subqueues
hu: Allisták

en: Are you sure you want to delete "%title"?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: @count in queue
hu: @count várkozik
