Nodequeue (7.x-2.5) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: node
mk: јазол

en: Add @type
mk: Додај @type
