Nodequeue (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: You must select at least one field.
my: သင်အနည်းဆုံး field တခုရွေးရလိမ့်မယ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
