Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Position
bo: གནས་ས
