Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Image
ca: Imatge

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Position
ca: Posició

en: The queue has been created.
ca: S'ha creat la cua.

en: The queue has been updated.
ca: S'ha actualitzat la cua.

en: Post Date
ca: Data de l'entrada
