Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Image
da: Billede

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Position
da: Placering

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: The queue has been created.
da: Kø oprettet.

en: The queue has been updated.
da: Kø opdateret.

en: No nodes in this queue.
da: Ingen indholdselementer i denne k

en: Post Date
da: Oprettelsesdato
