Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Image
et: Pilt

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Position
et: Asukoht
