Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Image
fa: تصویر

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Position
fa: موقعیت
