Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Image
fi: Kuva

en: Position
fi: Sijoitus

en: The queue has been created.
fi: Jono on luotu.

en: The queue has been updated.
fi: Jono on päivitetty.

en: No nodes in this queue.
fi: Jonossa ei ole solmuja.

en: Post Date
fi: Lähetyspäivä
