Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: The queue has been created.
fr: La file d'attente a été créée.

en: The queue has been updated.
fr: La file d'attente a été mise à jour.

en: No nodes in this queue.
fr: Aucun nœud dans cette file.

en: Post Date
fr: Date de publication
