Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Image
hi: चित्र

en: Position
hi: स्थान
