Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Image
hu: Kép

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Position
hu: Elhelyezkedés
