Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Position
mr: स्थान
