Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Image
pl: Obraz

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Position
pl: Pozycja

en: Nodequeue
pl: Kolejka treści

en: The queue has been updated.
pl: Kolejka została zapisana.

en: No nodes in this queue.
pl: Brak węzłów w kolejce.

en: Post Date
pl: Data publikacji
