Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Author
pt: Autor

en: Image
pt: Imagem

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Position
pt: Posição

en: Post Date
pt: Data do envio
