Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Image
ro: Imagine

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Position
ro: Poziție
