Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Image
sl: Slika

en: Position
sl: Položaj
