Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Image
sv: Bild

en: Content Types
sv: Innehållstyper
