Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Image
uk: Зображення

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Position
uk: Позиція

en: The queue has been created.
uk: Черга створена.

en: The queue has been updated.
uk: Черга змінена.

en: Post Date
uk: Дата надсилання
