Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Image
ar: الصورة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Position
ar: الوضع
