Nodequeue Images (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Image
az: Şəkil

en: Position
az: Vəzifə
